NAŠE RADY

Naše rady nejen o podlahách

V této sekci naleznete články obsahující užitečné rady týkající se podlahových krytin. Pokud tedy potřebujete poradit například s výběrem podlahy, nebo si chcete položit podlahu sami a nevíte jak na to, jste zde správně.

Návod na ošetřování a čištění laminátových podlah

Z důvodu častých otázek týkajících se údržby a čištění laminátových podlah jsme pro Vás připravily článek zabívající se touto tématikou. Máte-li doma laminátovou podlahu, nebo se teprve chystáte vybrat si z naší nabídky laminátových podlah EGGER tak rozhodně čtěte dál.

Read More

Pokládka vinylové podlahy ADRAMAQ

Pokládka vinylových pruhů ADRAMAQ, které naleznete v naší nabídce, je celkem jednoduchá. Dříve než začnete, Vám doporučujeme prohlédnout si následující fotogalerii zachycující všechny fáze pokládky.

Prvním krokem je nanést lepidlo na podklad. Podklad by měl být hladký a suchý. Lepidlo necháme chvilku oschnout a následně lepíme pruhy jeden za druhým.

Návod na pokládání laminátové podlahy EGGER: 2.Před pokládáním

Další díl ze serie návodů na pokládání laminátových podlah od firmy EGGER se zaměří na všechno co je nutné udělat před vlastním pokládáním podlahy. Dozvíte se zde například jak naplánovat první řadu, nebo okrajové spáry. Jednoduše řečeno si naplánujeme vlastní pokládání podlahy.

Read More

Pravidla pokládky vinylových dílců

Příprava povrchu

Povrch podkladu ( podlahy ) musí být před uskutečněnou pokládkou pevný, suchý, rovný a hladký. Případné vzniklé nerovnosti, praskliny, mastné skvrny, nebo zbytky lepidel, či jiných nečistot ,musí být odstraněny. U nových staveb, nebo nových podkladů je velmi důležité zkontrolovat zbytkovou vlhkost. U cementových podkladů je přípustná zbytková vlhkost < 2 %, u anhydritových < 0,5 %.

Read More

Lišty pro vinylové podlahy

Pro vinylové podlahy doporučujeme profily Bolta!

Objednávejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na tel. čísle +420 777 104 443

Copyright © 2018 Podlahy-RPI.cz

Hledat