Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Všeobecné podmínky prodeje a dodání zboží:
1. Všechny dodávky zboží budou účtovány v cenách dle platného ceníku s dohodnutým rabatem. Kupující uznává předkládané ceníkové ceny za závazné. Společnost R.P.I. REAL spol. s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu cen či dodacích podmínek.

2. V ceníku jsou doporučené maloobchodní ceny bez DPH.

3. Zboží se objednává písemnou formou a to emailem nebo faxem. Společnost R.P.I. REAL spol. s.r.o. si vyhrazuje právo nepřijmout telefonickou objednávku. Objednané podlahové profily jsou dodávané po celých baleních. Dodávky necelých balení je třeba předem dohodnout. V případě dodávky necelého balení je účtován příplatek 10%.

4. Při objednávkách v hodnotě zboží nižší než 5.000,- Kč bez DPH bude účtován paušální příspěvek na dopravu ve výši 290,- Kč. Při objednávce v hodnotě zboží nad 5.000,- Kč je zboží doručeno zdarma ( týká se produktů BOLTA ) Produkty ADRAMAQ jsou zasílány vždy zdrama, bez ohledu na výši objednávky.

5. Veškeré platby za fakturované zboží musí být provedeny dle podmínek uvedených na faktuře a na příslušný účet, případně v hotovosti. V případě neuhrazených faktur si společnost R.P.I. REAL spol. s.r.o. vyhrazuje právo pozdržet další dodávky až do termínu úhrady dlužných plateb.

6. Společnosti R.P.I. REAL spol. s.r.o. nemusí akceptovat vrácení zboží, které bylo vyexpedováno na základě závazné objednávky zákazníka. Vrácení řádně objednaného a dodaného zboží lze uskutečnit pouze s výslovným souhlasem firmy R.P.I. REAL spol. s.r.o.. Přepravní náklady nese odesilatel vraceného zboží. Zboží musí být řádně a bezpečně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození přepravou. Při vrácení zboží budeme účtovat paušální poplatek ve výši 15% hodnoty vrácené dodávky. Dobropis s vyúčtováním paušálního poplatku bude vystaven neprodleně po obdržení zboží.

7. Při nedodržení splatnosti faktury má dodavatel právo vyúčtovat odběrateli úroky z prodlení ve výši i 0,05% za den z prodlení a okamžitě pozastavit dodávky veškerého objednaného zboží.

8. Reklamace je nutno podávat vždy písemnou formou a to bez odkladu nejpozději do 7 dní ode dne dodání zboží objednateli. Poškození zásilek, či chybějící zboží musí být nahlášeno dopravci, který zboží objednateli doručil a o tomto musí být proveden záznam písemnou formou.

9. Až do zaplacení faktury zůstává zboží majetkem firmy R.P.I. REAL spol. s.r.o.

10. Případné soudní spory budou řešeny u soudu v místě sídla dodavatele.

11. Ceny uvedené v katalogu jsou platné od 01. 02. 2024. Tímto se stávají naše předcházející katalogy neplatnými stejně jako ceny v nich uvedené.

12. Tiskové chyby v katalogu nemohou být podnětem pro reklamaci.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Copyright © Podlahy-RPI.cz

Hledat